Матрац пружинний Чемпіон Trend 125х200х21 см Сонлайн
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Сонлайн Матрац пружинний Чемпіон Trend
Матрас двосторонній пружинний з вираженим ортопедичним та анатомічним ефектами на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring. Застосований у наповненні комірчастий пінополіуретан надає матрацу необхідну пружність і еластичність від Сонлайн, із застосуванням з одного боку кокосової койри, що надає матрацу додаткову жорсткість, що має відмінні терморегулюючі та антибактеріальні властивості. Виготовлений із екологічно чистих матеріалів, безклейова технологія, витримує навантаження на одне спальне місце 120 кг. Матрац за жорсткістю вищий за середній. З двох сторін матраца застосовується настилочний шар кокосової койри, що надає матрацу додаткову жорсткість, а також відмінні терморегулюючі та антибактеріальні властивості. Висота матраца - 22 см. Склад: Стрейч, пружинний блок Pocket Spring, термопресована повсть, комірчастий пінополіуретан 20 мм, кокосова койра заввишки 10 мм.
Гарантія 20 років на пружинний блок і 3 роки на тканині та наповнювачі. тканини із застосуванням боковини з 3D ефектом.
Виробник: Сонлайн (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Сонлайн |
| Наповнювач | Pocket Spring, Кокос |
| Тканина | Стрейч |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 22 см |
| Розміри матраца | 125х200 см |
Матрац пружинний Чемпіон Trend 125х200х21 см відгуків
Категорії:Матраци 125х200Знижка при оплаті карткою






















































































































