
| Країна виробник | Канада |
| Країна реєстрації бренда | Канада |
| Серія | Montblanc |
| Навантаження | 400 кг |
| Бренд | COMLife |

Термін експлуатації матраца 15 років. Гарантія: 5 років.
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Зональність | 5-зонний |
| Розміри матраца | 180х200 см |
| Серія | Regeneration |

| Чохол матраца | Незнімна |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Розміри матраца | 200х220 см |

| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розміри матраца | 120х180 см |
| Висота матраца | 15 см |
| Тип матраца | Безпружинний |







Вітаємо Вас! У нас Ви можете купити ортопедичні матраци для дітей та дорослих, якісні ортопедичні крісла для дітей та дорослих, коляски, ліжечка, меблі для дитячої, комоди, одяг, манежі, пеленатори, транспорт на педалях, гойдалки, постільні комплекти, матраци та багато іншого не виходячи з дому.
Якщо Ви чогось не знайшли в описі товару, будь ласка, телефонуйте і наші менеджери дадуть відповіді на Ваші запитання. Наша мета - допомогти мамам та татам у купівлі товарів для дітей та батьків.
Ми пропонуємо нашим покупцям тільки якісну, сертифіковану продукцію. Працюємо лише з офіційними представниками, тому надаємо гарантію на товари, придбані у нашому інтернет-магазині.
Для постійних покупців існує Система лояльності, що надає знижку на наступну покупку. Доставляємо замовлення по Києву та Україні. Інтернет-магазин KinderSvit завжди до Ваших послуг!






































































































