Пружинный блок Micropocket S1000 - что это значт?

Пружинный блок Micropocket S1000 - что это значт?

Про пружинний блок

Пружинний блок Micropocket S1000 – це 1000 пружин на одне спальне місце і новий рівень комфорту. Ще спокійніший та здоровіший сон став можливим завдяки чудовій підтримці матраца та його точній адаптації під рельєфи тіла. Ми досягли такого результату, зменшивши діаметр пружин і збільшивши їх кількість у 2 рази в порівнянні зі стандартним пружинним блоком.

Micropocket S1000 підвищує щільність спальної поверхні, рівномірно розподіляє вагу, знімає втому та впевнено занурює вас в сон. Такий матрац зручний як для однієї людини, так і для двох.

Різниця ваги між тими, хто спить на одному матраці, може становити до 40 кг. При цьому ніякий ефект «хвилі» або «гамака» не порушить ваш сон.

Подвоївши число елементів, ми не тільки створили рішення для найвибагливіших покупців, а й збільшили витривалість матраца, його стійкість до динамічних навантажень і термін експлуатації.

Головні відмінності стандартного пружинного блоку і Micropocket S1000

Назва

Pocket Spring

Micropocket Spring

Кількість пружин на м. кв.

256

500

Діаметр проволоки

1,8 мм

1,4 мм

Діаметр пружини

8 см

4,5 см

Кількість витків

5

8

Допустиме навантаження

до 120 кг

до 150 кг

Гарантія на блок

10 років

10 років

Різниця між сплячими

до 25 кг

до 40 кг

Ортопедичний ефект

стандартний

підвищений

Ефект гамака

слабо виражено

не виражено


Информация о пружинном блоке

Пружинный блок Micropocket S1000 – это 1000 пружин на одно спальное место и новый уровень комфорта. Еще более спокойный и здоровый сон вполне реален, благодаря чудесной поддержке матраса и его точной адаптации под рельефы тела. Компания Come-For достигла такого результата, уменьшив диаметр пружин и увеличив их количество в 2 раза (если сравнивать его с обычным пружинным блоком Pocket Spring.

Micropocket S1000 увеличивает плотность спальной поверхности, равномерно распределяет вес, снимает усталость и уверенно погружает вас в сон. Такой матрас удобен как для одного, так и для сна вдвоем.

Разница в весе между спящими на одном матрасе может составлять до 40 кг. При этом не возникнет никакого эффекта волны или гамака, ничто не потревожит Ваш сон.

Удвоив число элементов, компания не только решили вопрос для самых требовательных покупателей, но и увеличили срок службы матраса, его устойчивость к динамичным нагрузкам.

Главные отличия между стандартным пружинным блоком и Micropocket S1000

Наименование

Pocket Spring

Micropocket Spring

Количество пружин на м. кв.

256

500

Диаметр проволоки

1,8 мм

1,4 мм

Диаметр пружины

8 см

4,5 см

Количество витков

5

8

Допустимая нагрузка

до 120 кг

до 150 кг

Гарантия на блок

10 лет

10 лет

Разница между спящими

до 25 кг

до 40 кг

Ортопедический эффект

стандартный

увеличен

Эффект гамака

слабо выражен

не выражен