Матрац футон Aero Mix 150х200х6 см Come-for
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Come-for Матрац топпер футон ортопедичний Aero Mix серії футонів Aero.
Безпружинний тонкий матрац різнобічної жорсткості (середня/жорстка) з антикліщовим просоченням Sanitized, який багаторазово можна скручувати в рулон. Є фіксатори на кутах та ремені для перенесення матраца у скрученому вигляді. Чохол матраца знімний. Матрас середньої жорсткості витримує максимальне навантаження на 1 спальне місце: 120 кг Об'ємна висота футону: 6 см Гарантія: 36 місяців Особливістю футону є поєднання шарів Visco Memory і кокосової койки які наділяють модель поверхневим комфортом і водночас дають тілу необхідну підтримку. Поєднання дихаючого Visco Memory та шару кокосової койри в даному футоні дарує відчуття розслабленості та легкості під час сну, не позбавляючи ваш хребет додаткової підтримки.
Аеросітка по периметру футону забезпечує рівномірну інтенсивну та безперешкодну аерацію.
Чохол
Трикотажна тканина
Ватекс
Флізелін
Наповнення
Visco Memory
Кокосова койра
Flex Foam (пінополіуретан)
Чохол
Флізелін
Ватекс
Aero сітка
Трикотажна тканина
Виробник: Come-for (Україна)
Купити матрац Come-for (Ком-фор) у Києві, Україні з доставкою в інтернет-магазині sell-shop.com .ua
| Чохол матраца | Блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Come-for |
| Наповнювач | Кокос |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Футон |
| Висота матраца | 6 см |
| Серія | Aero |
| Розміри матраца | 150х200 см |
Матрац футон Aero Mix 150х200х6 см відгуків
Категорії:Матраци 150х200Знижка при оплаті карткою






















































































































