Матрац Bionic Memory 190х195х20 см Eurosleep
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Модель Bionic Memory має дві різні сторони жорсткості і підходить для тих, хто шукає комфортний матрас із піною Memory.
Цей якісний та зручний матрас дозволяє власнику вибрати найбільш комфортну сторону для сну, мінімізуючи можливість неправильного вибору жорсткості матраса. Адже завжди є можливість перевернути матрас на більш зручну сторону.
Матрас має привабливий сучасний вигляд і виконаний в чохлі з високоякісної трикотажної тканини, наповнення складається з монолітної основи із пени Airyfoam високої щільності та піни Memory, виробленої на потужних та визначних промислових підприємствах Європи.
Склад:
Тканина трикотаж
Синтефлекс
Спанбонд
Піна Memory 3 см
Піна Airyfoam 15 см
Спандбонд
Синтефлекс
Тканина трикотаж.
Висота 20 см, чохол не зйомний, витримує максимальне навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Ефект Зима/Літо
Жорстість: Середня/М'який
Виробник: Євросліп (Україна)
Цей якісний та зручний матрас дозволяє власнику вибрати найбільш комфортну сторону для сну, мінімізуючи можливість неправильного вибору жорсткості матраса. Адже завжди є можливість перевернути матрас на більш зручну сторону.
Матрас має привабливий сучасний вигляд і виконаний в чохлі з високоякісної трикотажної тканини, наповнення складається з монолітної основи із пени Airyfoam високої щільності та піни Memory, виробленої на потужних та визначних промислових підприємствах Європи.
Склад:
Тканина трикотаж
Синтефлекс
Спанбонд
Піна Memory 3 см
Піна Airyfoam 15 см
Спандбонд
Синтефлекс
Тканина трикотаж.
Висота 20 см, чохол не зйомний, витримує максимальне навантаження на одне спальне місце 150 кг.
Ефект Зима/Літо
Жорстість: Середня/М'який
Виробник: Євросліп (Україна)
| Чохол матраца | Незнімний |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Eurosleep |
| Наповнювач | AiryFoam, Memory |
| Тканина | Трикотаж |
| Жорсткість | Середня/М'який |
| Навантаження | 150 кг |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Висота матраца | 20 см |
| Розміри матраца | 190х195 см |
Матрац Bionic Memory 190х195х20 см відгуків
Рекомендуємо переглянути Порівняти усі
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності




















































































































