Матрац пружинний Чемпіон Lux 80х180х20 см Сонлайн
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Сонлайн Матрац пружинний Чемпіон Lux
Матрас двосторонній пружинний з вираженим ортопедичним та анатомічним ефектами на основі блоку незалежних пружин Pocket Spring. Застосований у наповненні комірчастий пінополіуретан надає матрацу необхідну пружність та еластичність від Сонлайну. Виготовлений із екологічно чистих матеріалів, безклейова технологія, витримує навантаження на одне спальне місце 120 кг. Матрац за жорсткістю вищий за середній. З двох сторін матраца застосовується настилочний шар термопресована повсть, що надає матрацу додаткову жорсткість, а також відмінні терморегулюючі властивості.
Висота матраца - 20 см.
Склад: Трикотаж, пружинний блок Pocket Spring, термопресована повсть, комірчастий пінополіуретан 20 мм. 3 роки на тканині та наповнювачі.
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Сонлайн |
| Наповнювач | Pocket Spring |
| Тканина | Стрейч |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 120 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 20 см |
| Розміри матраца | 80х180 см |
Матрац пружинний Чемпіон Lux 80х180х20 см відгуків
Категорії:Матраци 80х180Знижка при оплаті карткою

























































































































