Матрац пружинний Нотте Лайт Плюс 75х180х19 см Notte
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Notte Пружинний матрац Лайт плюс створений на основі пружинного блоку залежних пружин Bonnel. Це економ варіант якісних матраців за невисокою ціною. Notte - популярний у користувачів через хороше співвідношення ціна/якість. Як захист пружинного блоку використовується жорстка повсть (натуральний матеріал, який відрізняється високою зносостійкістю та щільністю). Застосування пінополіуретану забезпечує додатковий комфорт, тому що матеріал має високу еластичність. Чохол (спанбонд, синтепон, жаккард). Матрас має ортопедичний та анатомічний ефекти. Екологічно чистий, двосторонній. Витримує навантаження 100 кг на одне спальне місце. Висота матраца: 19 см. Гарантія: 18 місяців
Виробник: Notte (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Notte |
| Наповнювач | Bonnel |
| Тканина | Жаккард |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Навантаження | 100 кг |
| Тип матраца | Пружинний |
| Висота матраца | 19 см |
| Розміри матраца | 75х180 см |
Матрац пружинний Нотте Лайт Плюс 75х180х19 см відгуків
Рекомендуємо переглянути Порівняти усі
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності

















































































































