Матрац топер Simplex жакард 60х180х4 см Eurosleep
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Eurosleep Матрац топер Simplex жаккард
Топпер для вирівнювання спального місця, топер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол топпера незнімний із жаккардової тканини
Склад: Тканина жаккард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 3 см
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина жаккард
У подарунок йде сумка для зберігання та транспортування топпера (Виробник: Eurosleep Україна)
Топпер для вирівнювання спального місця, топер для пом'якшення спального місця або покращення якості відпочинку на дивані, ліжка
Матрас топер середньої жорсткості, витримує навантаження 200 кг на одне спальне місце.
Чохол топпера незнімний із жаккардової тканини
Склад: Тканина жаккард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна AiryFoam 3 см
Спанбонд
Синтефлекс
Тканина жаккард
У подарунок йде сумка для зберігання та транспортування топпера (Виробник: Eurosleep Україна)
| Зима/Літо | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Бренд | Eurosleep |
| Наповнювач | AiryFoam |
| Тканина | Жаккард |
| Жорсткість | Середня |
| Навантаження | 200 кг |
| Тип матраца | Топпер |
| Висота матраца | 4 см |
| Розміри матраца | 60х180 см |
Матрац топер Simplex жакард 60х180х4 см відгуків
Покупці, які придбали Матрац топер Simplex жакард 60х180х4 см, також купили
У наявності
Рекомендуємо переглянути Порівняти усі
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності









































































































































