Матрац Fresh Latex 115х180х18 см Eurosleep
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Модель Fresh Latex - ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортний матрас із натуральним латексом. Ця модель має дві різні сторони жорсткості, дозволяючи власнику вибрати найбільш зручну для сну. Мінімізуючи можливість неправильного вибору жорсткості, завжди можна перевернути матрас на більш комфортну сторону. Якісний та комфортний матрас має привабливий сучасний вигляд і покритий високоякісним чохлом із жаккардової тканини. Внутрішнє наповнення складається з монолітної основи високоякісної піни Airyfoam високої щільності та натурального латексу, виготовленого на потужних і провідних підприємствах Європи.
Склад:
Тканина жакард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна Airyfoam
Латекс
Спандбонд
Синтефлекс
Тканина жакард.
Висота 18 см, чохол не зйомний, витримує максимальне навантаження на одне спальне місце 130 кг.
Ефект: Зима/Літо
Жорстість: Середня/Жорсткий
Виробник: Євросліп (Україна)
Склад:
Тканина жакард
Синтефлекс
Спанбонд
Піна Airyfoam
Латекс
Спандбонд
Синтефлекс
Тканина жакард.
Висота 18 см, чохол не зйомний, витримує максимальне навантаження на одне спальне місце 130 кг.
Ефект: Зима/Літо
Жорстість: Середня/Жорсткий
Виробник: Євросліп (Україна)
| Чохол матраца | Незнімний |
| Зима/Літо | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Eurosleep |
| Розміри матраца | 115х180 см |
| Висота матраца | 18 см |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Навантаження | 130 кг |
| Жорсткість | Середня/Жорсткий |
| Тканина | Жакард |
| Наповнювач | AiryFoam, Латекс |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Матрац Fresh Latex 115х180х18 см відгуків
Рекомендуємо переглянути Порівняти усі
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності

















































































