Матрац Комфорт H18 К3 Плюс 115х180х18 см Sonel
- Огляд
- Characteristics
- Відгуки0

Матрац безпружинний Сонель К3 з асиметричною жорсткістю сторін. Чохол матраци знімний із якісного трикотажу. Матрац оснащений ефектом Зима/Літо.
Рекомендоване навантаження: 12 см - до 80 кг, 14 см - до 80 кг, 16 см - до 90 кг, 18 см - до 100 кг, 20 см - до 110 кг, 22 см - до 120 кг, 24 см - до 120 кг
Одна сторона - середня жорсткість, а друга сторона - середня жорсткість/ближче до жорсткого
Матрац з асиметричною жорсткістю сторін - жорсткої та середньої жорсткості, завдяки бездоганним характеристикам та високій якості матеріалів, забезпечить високий рівень комфорту, створить потужне сприятливе біополе під час сну, задовольнить цінителів жорсткого та середньої жорсткості спального місця, шляхом почергового використання обох сторін матраца, підійде людям з періодичними болями в області хребта.
Виробник: Sonel (Україна)
Рекомендоване навантаження: 12 см - до 80 кг, 14 см - до 80 кг, 16 см - до 90 кг, 18 см - до 100 кг, 20 см - до 110 кг, 22 см - до 120 кг, 24 см - до 120 кг
Одна сторона - середня жорсткість, а друга сторона - середня жорсткість/ближче до жорсткого
Матрац з асиметричною жорсткістю сторін - жорсткої та середньої жорсткості, завдяки бездоганним характеристикам та високій якості матеріалів, забезпечить високий рівень комфорту, створить потужне сприятливе біополе під час сну, задовольнить цінителів жорсткого та середньої жорсткості спального місця, шляхом почергового використання обох сторін матраца, підійде людям з періодичними болями в області хребта.
Виробник: Sonel (Україна)
| Країна виробник | Україна |
| Бренд | Sonel |
| Розміри матраца | 115х180 см |
| Висота матраца | 18 см |
| Тип матраца | Безпружинний |
| Навантаження | 100 кг |
| Жорсткість | Середня |
| Тканина | Трикотаж |
| Наповнювач | Кокос |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
Матрац Комфорт H18 К3 Плюс 115х180х18 см відгуків
Рекомендуємо переглянути Порівняти усі
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності
У наявності

















































































